Slewing Slew Ring Łożyska kołnierza pierścieniowego

Szczegóły produktu

Specjalizujemy się w produkcji obrotowych kołnierzy pierścieniowych łożysk o rozmiarach od 50mm do 5000mm. Kratownice są produkowane w różnych kształtach i konstrukcjach, tj. Łożyskach kulkowych i łożyskach kulkowych jednostronnych, podwójnych lub trzystopniowych.

Na życzenie klienta możemy również produkować pierścienie obracające z zębami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Są przystosowane do montażu w różnych maszynach budowlanych i górniczych, wciągnikach, dźwigach, koparek, żurawiach samochodowych, przyczepach, autobusach przegubowych, turbin wiatrowych i wielu innych konstrukcjach.

Kratownice są produkowane wyłącznie z wysokiej jakości stali, a pierścienie obracające są dostarczane przez renomowanych producentów. Produkcja odbywa się na maszynach CNC wysokiej jakości. Wszystkie pierścienie obracające są wytwarzane zgodnie z podstawową normą i jakością.


Czy zamierzasz sprzedawać hurtowe obracające się kołnierze pierścieniowe kołnierzy pierścieniowych z jednego z wiodących producentów i dostawców osprzętu maszynowego? Wtedy możesz natychmiast skontaktować się z naszą fabryką.

Zapytanie