Odkuwki ze stali nierdzewnej

Szczegóły produktu

Kucie jest procesem produkcyjnym, gdzie metal jest wciśnięty, wbity lub ściśnięte pod wielką presją do produkcji części wysokiej wytrzymałości. Kute ze stali nierdzewnej nadaje się do zastosowań gdzie perfermance odporność na korozję i bezpieczeństwa są krytyczne. Kołnierze 904L kute ze stali nierdzewnej maszyn farmaceutycznych są doskonałym przykładem. Istnieją przede wszystkim trzy rodzaje procesów kucia: Otwórz die kucia, idealny dla większych elementów ze stali nierdzewnej; ZAMKNIĘTA die kucia, doskonale nadaje się do bardziej skomplikowanych wzorów i mniejsze tolerancje; i walcowane na pierścień kucia, używany do tworzenia aplikacji wysokiej wytrzymałości w kształcie pierścienia.


Wysoka wydajność i wytrzymałość

Proces kucia jest używany w aplikacjach, gdzie wydajność i wytrzymałość są krytyczne wymagania.

Elementy kute są powszechnie spotykane w punktach stres i szok. Tłoki, koła zębate i koła wrzecion w wysokiej wydajności samochody i samoloty są często wykonane z kutej stali nierdzewnej.

Narzędzia handlu

Młotki, prasy i upsetters są podstawowe typy sprzętu używanego w procesie kucia. Młoty można zastosować siłę napędową do 50 000 funtów, gdzie prasy mogą wywierać siła do 50 000 ton. Upsetters są w zasadzie prasa używana poziomo do zwiększa średnicę obrabianego materiału kompresując jego długość.

Znak jakości

"Kute" jest znak jakości sprzętu i narzędzi ręcznych. Szczypce, młotki, klucze, implementuje ogród i narzędzia chirurgiczne prawie zawsze są produkowane poprzez kucie.


Procesów kucia stali nierdzewnej

Odkuwek kutych

Doskonałe do obróbki dużych kawałków stali nierdzewnej, kuto prasy nie ograniczyć kęsów stalowych podczas procesu kucia i wykorzystać płaski umiera z cięty profile i wzory.

ZAMKNIĘTA die kucia

ZAMKNIĘTA die kucia, znany również jako wrażenie die kucia, może produkować niemal nieograniczona różnorodność kształtów, które wahają się w masie od zaledwie uncji do ponad 500kg. Jak sama nazwa wskazuje, dwa lub więcej umiera zawierające wrażenia trafiają się razem jak kucie magazynie ulega odkształcenia plastyczne. Ponieważ narzynki ograniczają przepływ metalu, proces ten może przynieść bardziej skomplikowanych kształtów i tolerancje niż odkuwek kutych. Odkuwek matrycowych kont dla większości stali kucie produkcji.

Kucia na gorąco ring

Dzwoniąc zastosowań przemysłowych o dużej wytrzymałości, składnik przekroju, tam jest nie pasuje do kucia na gorąco ring. Proces zazwyczaj rozpoczyna się z open-die kucia stworzyć pierścień półprodukty, w kształcie pączka. Następnie kilka rolek zastosować ciśnienie na preformy, dopóki nie uzyska się żądaną grubość i wysokość. Konfiguracje mogą być płaskie, jak podkładka lub funkcji na wysokości ponad 20 cali. Pierścieni może być zwinięta w licznych wielkości, od-łożyska tuleje do Duże zbiorniki cisnieniowe.


Czy zamierzasz hurtownia dostosowane ze stali nierdzewnej, z jednym z czołowych odkuwki producentów i dostawców? A następnie natychmiast wprowadzone w kontakcie z naszej fabryki.
Zapytanie