Wał turbiny wiatrowej

Szczegóły produktu

Wał turbiny wiatrowej, wał główny turbiny, wał główny turbiny.

Materiał: Zgodnie z wymaganiami klienta, głównie materiały to 42CrMo4 i 34CrNiMo6.

Waga: do 50 ton.

Długość: do 6000 mm.

Średnica: do 3000 mm.

Zdolność produkcyjna: 0,65MW do 12MW.

Główny proces produkcji: obróbka kutrowa, zgrubna, obróbka cieplna (Q + T), obróbka CNC, obróbka skrawaniem, wiercenie, szlifowanie, malowanie.

Standard: DIN, ASTM, ASEM, JIS, ISO, BS, API, EN.

Zalety: Wykonane przez klienta, ciężkie kucia, ciężka obróbka CNC, toczenie, wiercenie, szlifowanie. Jesteśmy również dostępni ze specjalnych materiałów spełniających wymagania klientów, w tym stali nierdzewnych itp.

JAKIE SĄ TURBINY WIATROWE I JAK DZIAŁAJĄ?


Wiatr jest czystym, bezpłatnym i łatwo dostępnym źródłem energii odnawialnej. Każdego dnia na całym świecie turbiny wiatrowe wychwytują energię wiatru i przetwarzają ją na energię elektryczną. Coraz więcej turbin wiatrowych zostanie zainstalowanych na całym świecie.


Turbiny wiatrowe pozwalają nam wykorzystać moc wiatru i przekształcić go w energię. Kiedy wieje wiatr, łopatki turbiny wirują zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wychwytując energię. To powoduje, że główny wał, podłączony do skrzyni biegów w gondoli, obraca się, główny wał jest jedną z kluczowych części dla turbiny wiatrowej. Skrzynia biegów wysyła tę energię do generatora, zamieniając ją na energię elektryczną. Elektryczność następnie przemieszcza się w dół wieży do transformatora, gdzie poziomy napięcia są dostosowane do siatki.

风电主轴01.jpg

风电主轴02.jpg

风电主轴03.jpg

风电主轴04.jpg

风电主轴05.jpg

Czy zamierzasz kupić w sprzedaży hurtowej zestaw turbin wiatrowych od jednego z wiodących producentów i dostawców Open Die Forgings? Wtedy możesz natychmiast nawiązać kontakt z naszą fabryką.
Zapytanie