Silniki wysokonapięciowe wrzeciona maszynowe

Szczegóły produktu

Motoreduktryczne wrzeciona maszyn wysokiej częstotliwości są powszechnie stosowane w maszynach CNC, centrach obróbki, centrach obróbczych formowania maszyn, narzędzi skrawających, maszyn do obróbki drewna, maszyn odśrodkowych, obróbce szkła, czyszczeniu, blokowaniu i innych gałęziach przemysłu.

Wały silników charakteryzują się niskim poziomem hałasu, małymi wibracjami, dużymi momentami obrotowymi i stabilną pracą, przy szybkości do 0.01-0.1 miliona obr / min i mocy do 30kW.

Dzięki precyzyjnym urządzeniom obróbkowym, naukowym i rozsądnym technologiom procesowym, zaawansowanym metodom testowania i technologii montażu pięści, wraz z łożyskami ceramicznymi o wysokiej precyzji i szybkobieżnych, firma dostarczyła silniki wysokoprężne serii, Obrotowe wrzeciona silnikowe do wiercenia, frezowania, szlifowania i rzeźbienia.


Czy zamierzasz sprzedawać hurtowe wrzeciona maszynowych dostosowane do potrzeb użytkownika z jednego z wiodących producentów i dostawców urządzeń elektrycznych? Wtedy możesz natychmiast skontaktować się z naszą fabryką.

Zapytanie